Her yıl yazın en sıcak günlerini yaşadığımız şu dönemlerde taraftarın en çok merak ettiği 2 şey; takımının yapacağı transfer ve yeni sezon formalarıdır...
Antalyaspor'da Ocak ayında gelen transfer engeli henüz aşılamadığı içinKırmızı-Beyazlı futbolseverlerde de bu konuyla ilgili bir de endişe yer alıyor. Her ne kadar yönetim, "sorun yok" mesajı verse de içten içe endişe duyan taraftar sayısı oldukça fazla.
Tahtanın kapalı olmasına karşın önce Soner Dikmen, sonrasında da Kenan Piric transferlerini bitiren Kırmızı-Beyazlılar, transfer engeli nedeniyle resmi duyuruyu yapmıyor.
Ancak Cumartesi gecesi sosyal medyada bir anda yayılan fotoğraf, büyük bir fiyasko olarak ortaya çıktı.
Söz konusu fotoğrafta Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe ve yeni transfer Kenan Piric ile birlikte Boşnak kalecinin menajeri yer alıyordu.
Paylaşılan görsel, sıradan bir transfer fotoğrafından çok daha fazlası.
Öncelikle transfer engeli olan bir kulübün transfer yaptığını gösteren bir fotoğraf, tamamen başarısız bir süreç yönetimi olarak değerlendirilir.
Tabii asıl bomba ise taraftarın merakla beklediği yeni sezon formasının ortaya çıkması oldu. Zaten katalog model olduğu için beğeni sayısının düşeceği formanın bir de sosyal medyada sıradan bir hesap tarafından paylaşılmasıyla ortaya çıkması, tam bir hayal kırıklığı... 
Ancak Antalyaspor taraftarı bunlara alıştı desek abartmış olmayız. Geçen sene de 3'üncü forma, Antalyaspor Kulübü tarafından tanıtımı yapılmadan Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesindeki yerini almış ve taraftar ilk kez orada görmüştü. 
Neresinden tutarsanız tutun, Kenan Piric'in ortaya çıkan formalı fotoğrafı bir fiyaskodur ve bu konuda sorumluluğu olan kim varsa gereken yapılmalıdır.