Fenerbahçe, Ferdi Kadıoğlu'nun yerine yeni sol bekini buldu Fenerbahçe, Ferdi Kadıoğlu'nun yerine yeni sol bekini buldu

Nefes kesen Süper Lig'in 2023-2024 sezonunun sonuna gelindi. Şampiyonun son hafta belli olduğu sezonda mutlu sona Galatasaray ulaştı. Galatasaray topladığı 102 puanla rekor kırarark şampiyonluğunu taçlandırdı.  Galatasaray'a ise tebrik ve kutlama mesajları peş peşe geldi. O mesajları sizler için derledik...

BAKAN BAK'TAN TEBRİK MESAJI

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, 2023-2024 sezonu Süper Lig şampiyonu Galatasaray Spor Kulübü’nü yayımladığı mesaj ile tebrik etti.

Bakan Dr. Osman Aşkın Bak, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Trendyol Süper Lig 2023-2024 Sezonu Şampiyonu olan Galatasaray Spor Kulübü' nü tebrik ediyorum.Sarı kırmızılı ekibin başarısında emeği olan futbolcu, teknik heyet, yönetim ve taraftarları kutluyor, Galatasaray Spor Kulübü'ne ülkemizi gelecek sezon temsil edecekleri UEFA Şampiyonlar Ligi’nde başarılar diliyorum. Son haftaya kadar şampiyonluk mücadelesinin içinde yer alan Fenerbahçe Kulübünü de performansından dolayı kutluyorum.”

KURTULMUŞ: YÜREKTEN KUTLUYORUM

Türkiye Büyük Millet Meclisi Numa Kurtulmuş: Süper Lig 2023-2024 sezonu şampiyonu olan Galatasaray'ı ve tüm Galatasaray camiasını yürekten kutluyorum.