Türkiye'nin üretim gücünü yurt dışına açma vizyonuyla katma değerli ihracatın arttırılmasına yönelik önemli adımlar atılmaya devam ediliyor.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri (OAİB) organizasyonuyla 8-10 Kasım'da ATO Congresium'da gerçekleştirilecek zirvede e-ihracat tüm yönleriyle ele alınacak.

Bakan Yardımcısı Özgür Volkan Ağar'ın açılış konuşmasıyla başlayacak etkinliğin kapsamına ilişkin şu bilgiler paylaşıldı:

Aralık ayı yaşlı ve engelli aylıkları hesaplara yatırılmaya başlandı Aralık ayı yaşlı ve engelli aylıkları hesaplara yatırılmaya başlandı

"E-ihracatın geleceği, trendleri, pazar yeri seçimi, e-ticaret satış kanalları, marka stratejileri, dijital pazarlama, lojistik ve daha birçok konuda sektörünün önde gelen konuşmacıları katılımcılarımızla bir araya gelecektir. E-ihracatın giderek büyüyen dünyasında firmaların başarılı bir şekilde yol almalarını sağlamak amacıyla düzenlenen, üst düzey yöneticilerinin katılacağı paneller ve sunumların yapılacağı etkinlikte aynı zamanda e-ihracat yapmak isteyen katılımcılar için başarı hikayeleri paylaşılarak motivasyonun arttırılması amaçlanmaktadır."

Kaynak: AA