Galatasaray'ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi'nin eşi şarkıcı Wanda Nara, bir kez daha sansasyon yaratarak sosyal medyaya damga vurdu.

Wanda Nara, sosyal medyada yine dikkatleri çeken bir şey yaptı. ABD'li ünlü isim Paris Hilton, kendisine ait sosyal medya hesabından yeni albümünü tanıttı. Albümünün ismi Wanda Nara'nın daha önce çıkardığı albümle aynı ismi taşıyordu.

Yalın, Beşiktaş Tüpraş Stadyumu'nda konser verecek Yalın, Beşiktaş Tüpraş Stadyumu'nda konser verecek

"BENİ TAKLİT ETMEYİ SEVİYORSUN AŞKIM"

Wanda Nara, bunun üzerine Paris Hilton'un paylaşımının altına, "Beni taklit etmeyi seviyorsun aşkım." şeklinde yorum yaptı. Bu yorum, binlerce beğeni alarak sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu.

Wanda Nara, geçtiğimiz günlerde çıkardığı “Money” isimli şarkıyla dikkatleri yeniden üzerine çekmişti. Arjantinli isim, bu şarkıya çektiği kliple de olay olmuştu.

Wanda Nara Bu Kez Paris Hilton’a Laf Attı

"UMARIM ÇOCUKLARIM DA MAURO ICARDİ GİBİ EŞ BULURLAR"

Wanda Nara, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Mauro Icardi'den övgüyle bahsetmişti; "Önemli olan aileye benim kadar önem veren birini bulmuş olmam, günümüzde bu pek mümkün olmuyor. Umarım çocuklarım da Mauro Icardi gibi bir hayat arkadaşı bulurlar, özellikle de kızlarım. Onlara eşlik edecek birini bulmalarını istiyorum, çünkü bugünlerde bu çok zor. İnsanlar artık kimseye bağlanmak istemiyor, biraz ilişki yaşayıp sonra ayrılıyorlar."

Geçen yıl Mauro Icardi, Galatasaray'da kiralık olarak forma giyerken bir ara Wanda Nara, Arjantinli yıldızdan ayrılarak ülkesine dönmüştü. O dönemde sarı-kırmızılıların Arjantinli yıldızının, Paris Hilton ile birlikte olduğu iddia edilmişti.