İstanbul’da o metro istasyonları yarın geçici olarak kapatılacak İstanbul’da o metro istasyonları yarın geçici olarak kapatılacak

Sosyalleşmenin, özgüven kazanımının arttırmasının ve hayata daha hızlı adapte olmanın amaçlandığı bu etkinlikte lösemi tedavisini başarıyla tamamlamış çocuklar ve gençler, yelken sporuyla tanışma fırsatı buldular. Gün boyu devam eden organizasyonda; yelken aktiviteleri, çeşitli oyunlar ve eğlencelerle çocuklar unutulmaz anlar yaşadı. Günün sonunda düzenlenen yemek organizasyonunda ise katılımcılar keyifli vakit geçirdi. Etkinliğe katılan Hudutlar Mülkü Amiri ve Antalya Vali Yardımcısı Suat Seyidoğlu, kahramanlarla bir araya gelerek her birine madalya taktı.

Lösev’li̇ Çocuklar Ve Gençler Yelkenle Buluştu2

Etkinliğe katılan çocuklar ve aileleri, organizasyonun kendileri için ne kadar önemli ve anlamlı olduğunu dile getirdiler. Birçok aile, bu tür etkinliklerin çocukların iyileşme sürecinde büyük bir moral kaynağı olduğunu belirtti.

Lösev’li̇ Çocuklar Ve Gençler Yelkenle Buluştu1

Akdeniz Yelken Kulübü Başkanı Zülfü Demir, organizasyona katılan tüm genç, çocuk ve ailelerine teşekkür ederek “Çocuklarımızın yüzündeki gülümseme, bizim için en büyük mutluluktur” dedi.