Galatasaray formasını giyen Batshuayi: Devler Ligi'nde oynayacağım için mutluyum
Galatasaray'ın yeni transferi Michy Batshuayi, sarı-kırmızılı takıma katılmanın heyecanıyla imzaları attı. Belçikalı golcü, imza töreninin ardından Galatasaray formasını ilk kez sırtına geçirerek taraftarlarla buluştu. Batshuayi, Galatasaray'da 44 numaralı formayı giyecek.
"Galatasaray'ın bana duyduğu güvene karşı çok çalışacağım"
Batshuayi, Galatasaray resmi hesaplarına yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:
Karşılama için çok teşekkür ederim, çok mutluyum. Galatasaray büyük ve sıklıkla şampiyon olan bir kulüp. Bu, bir oyuncu için çok önemli. Galatasaray birkaç seneden beri beni istiyordu. Kader bizi bir araya getirdi.
Futbolun güzelliği burada, bazıları memnun oluyor bazıları olmuyor. Burada en önemlisi benim memnun olmam. Ailem de çok memnun. Galatasaray'ın bana duyduğu güvene karşı çok çalışacağım.
"Tekrar Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağım için mutluyum"
"Türkiye Ligi her geçen gün büyüyor. 3 büyük kulüpte de deneyimim oldu. Galatasaray beni buraya çağırdı ve ben de yapmam gerekenleri yerine getireceğim.
Şampiyonlar Ligi'ni biliyorum. Tekrar Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağım için mutluyum. Bu stadyumda oynamak muhteşem bir deneyim olacak. Taraftarlarımızın inanılmaz olduğunu biliyorum. Mertens, Zaha ve Ziyech gibi isimleri tanıyorum. Diğerleri ile de tanışacağım.
Michy Batshuayi, daha sonra Galatasaray müzesini gezdi."

Saint-Maximin Fenerbahçe için İstanbul'a geldi Saint-Maximin Fenerbahçe için İstanbul'a geldi

AA