Bakan Güler: Ülkemiz vazgeçilmez ve etkin bir aktördür Bakan Güler: Ülkemiz vazgeçilmez ve etkin bir aktördür

 'DEM'le ortak değiliz' diyen CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Burcu Köksal'ı telefonla arayıp tehditler savuran terör sevici Baltacı'nın bu kez de bir esnafı tehdit edip ağza alınmayacak ifadeler kullandığı ortaya çıktı. Başka bir vatandaş tarafından telefonla kaydedilen görüntüler CHP'li başkan adayının çirkin yüzünü bir kez daha gözler önüne serdi.

Hareketleri ve yaptıklarıyla vatandaşın tepkilerine neden olan DEM Parti sevici Hasan Baltacı, bu kez de başka bir olayla gündeme geldi. Tehditleriyle gündemden düşmeyen CHP'nin tartışmalı ismi Baltacı'nın bu kez de bir esnafı tehdit ederken çekilen görüntüleri ortaya çıktı.

Görüntülerde Baltacı'nın koridorda sıkıştırdığı vatandaşa "Sen orada bir siyasi kişilik bile değilsin. Öyle bir edepsizlik yapma. Kardeşim bak ben sana t... gibi kelimeler kullanmıyorum. Elimde kalırsın kimse alamaz.' dediği görülüyor.

'DEM'LE İŞBİRLİĞİ YAPMAYACAĞIZ' DİYEN BURCU KÖKSAL'I DA TEHDİT ETMİŞTİ

CHP Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, partisinin Afyonkarahisar Merkez İlçe Kongresi'nde CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı'nın oturduğu masaya gelmiş, "Sen beni telefonda tehdit edemezsin. Telefonda söylediklerini burada söyleyeceksin.' diyerek Baltacı'nın tehditlerini ifşa etmişti.

YENİ ŞAFAK