Demet Özdemir ile birlikte başrolünde yer aldığı Erkenci Kuş dizisi sayesinde ünlenen Can Yaman, ne Türkiye'nin ne de İtalya'nın gündeminden düşmüyor.

Bir süredir kariyerine İtalya’da devam eden ünlü oyuncu Can Yaman, yer aldığı projelerle ve özel hayatıyla sık sık konuşuluyor.

ZAYIFLADI

Oyuncu, son paylaşımıyla adından söz ettirdi. 10,4 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından zayıfladığı görülen bir fotoğraf paylaştı.

Can Yaman Kaslarını Gösterdi

"30 GÜNDE NASIL 10 KİLO VERDİM"

Oyuncu, "30 günde nasıl 10 kilo verdim? 'Viola Come il Mare 2' çekimleri bittikten sonra, birkaç tatil ve Noel'den yararlanarak, ailem ve bana yakın olan insanlarla biraz vakit geçirebilmek için memlekete dönmeye karar verdim.

"FİŞİNİ ÇEKMEK LAZIM"

Biraz dinlenmek ve fişini çekmek lazımdı, gerçi hiç abartmıyorum! Ben de çok özlediğim Türk mutfağının tadını çıkarmak istedim.

Can Yaman Kaslarını Gösterdi1

"ÇOK ZOR BİR DÖNEMDİ"

Roma'ya döndüğümde sıkı çalışacağımı biliyordum, bir sonraki karakter için hazırlanmak için alışkanlıklarımda radikal bir değişiklik olacağını biliyordum. İlk hedef karakter için ideal kiloya ulaşmak ve sonrasında zihinsel yönlere odaklanmaktı. Çok zor bir dönemdi, bir ayda yaklaşık 10 kilo verdim, 94 kilodan 85 kiloya kadar düştüm.

"ARALIKLI ORUÇ TUTMAK ZORUNDAYDIM"

Özellikle yoğun bir evre idi ve öyle, hayattan çok zevk aldım, günde 2 veya 3 kez egzersiz yapıp aralıklı oruç tutmak zorundaydım. Kalorileri çok düşük tutarak. Yine de endişelenecek bir şey yok. Yorgun olmama rağmen tamamen sağlıklıyım, gençleştim ama her şeyden önce çok memnunum.

Can Yaman Kaslarını Gösterdi2

"OYUNCULARIN YAPTIĞI BUDUR"

Belli ki her şey ciddi ve yetkin profesyonellerin sürekli izlenmesiyle oluyor. Sonuçta oyuncuların yaptığı budur: gerektiğinde özveri ile dönüşür ve zaman zaman yeni rolde kendilerini şekillendirirler.

"ŞİŞİRMEYE DEVAM"

Oyuncu Melis Sezen’den ayrılık pozları Oyuncu Melis Sezen’den ayrılık pozları

Kısacası, kendimize ayarladığımız mükemmel Sandokan'a ulaşana kadar yelkenleri şişirmeye devam edeceğim.

"BENİ DESTEKLEMEYE DEVAM ETMENİZİ RİCA EDİYORUM"

Ancak itiraf ediyorum bugün kendime kuraldan biraz ara vermeye karar verdim ve kendimi durdurmayı umarak istediğimi yiyeceğim... Her zaman yaptığınız gibi beni desteklemeye devam etmenizi rica ediyorum. Yakında görüşürüz."